Prafit Oy
Yhteystiedot

Prafit Oy

Vajossuonkatu 6
20360 Turku
(Urusvuoren teollisuusalue, lähellä lentokenttää)

Olemme avoinna arkisin 7 - 16 ja tarvittaessa sopimuksen mukaan. Tervetuloa!

Puh: (02) 2388 456

Fax: (02) 469 2431
info@prafit.fi

Yhteydenottolomake

Alumiinimyymälä, kalustenäyttely, outlet sekä sahauspalvelu ja muu tuotanto.

Tiedote yrityskaupasta tässä.

Laskutusosoite:

Verkkolaskut 
OVT-tunnus 003722068313
Välittäjätunnus 003721291126 (Maventa Oy)

Paperilaskut
Prafit Oy
22068313
PL 100
80020 Kollektor Scan

tai s-postilla osoitteeseen 
invoice-22068313@kollektor.fi

Toimisto

Mari Pesonen

Pippurinen sisupussi
Myynti wc-jakoseinät, kalusteet
Henkilöstö
041 503 7351
mari.pesonen@prafit.fi

Joni Aunio

Toimelias tehotykki
Myynti wc-jakoseinät, kalusteet
Työnjohto
040 553 1957  
joni.aunio@prafit.fi

Juha Aunio

Vakaa ja varma luottopakki
Myynti alumiiniprofiilit 
Hankinnat, kuljetukset, kiinteistö
040 546 1974
juha.aunio@prafit.fi

Teemu Malmi

Välkky ideanikkari
Muotoilu ja suunnittelu
040 134 0426
teemu.malmi@prafit.fi

Kati Pesonen

Sähäkkä suunnannäyttäjä
Toimitusjohtaja
Myynti kalusteet, markkinointi

045 670 7874
kati.pesonen@prafit.fi

Tuotanto

Arto Aalto

Huolehtija, ei horju ei huoju
Kalustevalmistaja, asennukset
CNC-ohjelmointi
(02) 238 8456
tuotanto@prafit.fi

Toivo Junolainen

Tyyni ja taitava tietopankki
Kalustevalmistaja, asennukset
CNC-ohjelmointi
(02) 238 8456
tuotanto@prafit.fi

Jorma Mannermaa

Nopeanuoli
Kalustevalmistaja, asennukset
(02) 238 8456
tuotanto@prafit.fi

Jarno Puumalainen

Multitalentti masiinamestari
CNC-ohjelmointi, puuseppä
Asennukset, konehuollot

040 134 0505
tuotanto@prafit.fi

Huynh Hoa Tay

Tarkka taituri
Kalustevalmistaja
(02) 238 8456

Mika Airikkala

Kalustevalmistaja
(02) 238 8456

Jari Juhannusvuori

Kalustevalmistaja, CNC-ohjelmointi
(02) 238 8456

Timmo Tiitso

Kalustevalmistaja, asennukset
(02) 238 8456

Sami Tossavainen

Kalustevalmistaja, asennukset
(02) 238 8456

Janne Hellsten

Kalustevalmistaja, asennukset
(02) 238 8456

Hannu Kivimäki

0400 570 127

Yhteydenotto