Osaava henkilökuntamme palveluksessasi


YHTEYSTIEDOT


Vajossuonkatu 6, 20360 TURKU
(Urusvuoden teollisuusalue, lähellä lentokenttää.)

Olemme avoinna arkisin klo 7-16. Tervetuloa!
Puh. 02 238 8456
info@prafit.fi

-----

Poikkeavat aukioloajat vuonna 2021:

Olemme suljettuna
To 23.12.
Pe 31.12.

-----

Laskutusosoitteemme:

Verkkolaskut
OVT-tunnus 003722068313
Välittäjätunnus 003723609900 (Pagero)

Paperilaskut
Prafit Oy
OVT 003722068313
PL 908
02066 DOCUSCAN

tai s-postilla osoitteeseen
admicom@xbs-salo.com
TOIMISTO


Joni Autio
Joni Aunio
Myyntipäällikkö
040 553 1957
joni.aunio@prafit.fi

Kati Pesonen
Kati Pesonen
Toimitusjohtaja
045 670 7874
kati.pesonen@prafit.fi

JuhaAunio
Juha Aunio
Asennuspäällikkö
040 546 1974
juha.aunio@prafit.fi

Mari Pesonen
Mari Pesonen
Toimistopäällikkö
041 503 7351
mari.pesonen@prafit.fi


Henri Äijälä
Suunnittelu
TUOTANTO

Jarno Puumalainen
Jarno Puumalainen
Tuotantopäällikkö
040 134 0505
jarno.puumalainen@prafit.fi

Arto Aalto
Arto Aalto
Kalustevalmistaja, asennukset, CNC-ohjelmointi
(02) 238 8456
tuotanto@prafit.fi

Mika Airikkala
Mika Airikkala
Puuseppä
(02) 238 8456

Jari Juhannusvuori
Jari Juhannusvuori
Puuseppä, CNC-ohjelmointi
(02) 238 8456

Jorma Mannermaa
Jorma Mannermaa
Kalustevalmistaja, asennukset
(02) 238 8456
tuotanto@prafit.fi

Peter Paldanius
Peter Paldanius
Puuseppä, CNC-ohjelmointi
(02) 238 8456
peter.paldanius@prafit.fi

Timmo Tiitso
Timmo Tiitso
Puuseppä, asennukset
(02) 238 8456


Huynh Hoa Tay
Kalustevalmistaja
(02) 238 8456